YÜKLENİYOR

Sık Sorulan Sorular

1) Rezervasyon için ayrıca bir ücret ödeyecek miyim?

Hayır. Hotelmanya.com rezervasyon için ücret almaz.

2) Fiyata neler dahildir?

Oda özellikleri altında yazan bütün bilgiler fiyata dahildir.

3) Kredi kartı olmadan rezervasyon yapabilir miyim?

Hayır. Kredi kartınız yoksa bir yakınınızın kredi kartı bilgilerini kullanabilirsiniz.

4) Bir yakınımın kredi kartı ile rezervasyon yaptırabilir miyim?

Evet.

5) Kredi kartı ile rezervasyon güvenli mi?

Kredi kartı ile rezervasyon güvenlidir.Hotelmanya.com Secure Socket Layer( SSL) online  güvenlik  teknolojisi kullanmaktadır.Ayrıntılı bilgi için www.comodo.com adresine bakabilirsiniz.

6) Kredi kartı bilgileri neden lazım?

Kredi kartı bilgileriniz rezervasyonu yaptığınız tesisin rezervasyonunuzu onaylaması için bir nevi garantidir. Aynı zamanda rezervasyon geç iptal edilmesi, yapılan rezervasyonda misafirin otele giriş yapmaması hallerinde otelin rezervasyonu teminat altına alması için gereklidir.

7) Ön provizyon nedir?

Kredi kartı doğrulama yöntemidir. Kredi kartınızın geçerli olup olmadığı ve yaptığınız rezervasyon ücretinin tamamını ya da bir kısmını karşılayacak limite sahip olup olmadığından emin olmak için kullanılan bir yöntemdir.

8) Ödemeyi otelde başka bir şekilde yapabilir miyim?

Evet. Otelde kredi kartı,nakit veya banka kartı ile olarak ödemenizi yapabilirsiniz.

9) Otele özel istekler de bulunabilir miyim?

Evet. Bunu rezervasyonunuzu yaparken özel istekler kutucuğuna lütfen yazınız. Otel imkanı dahilinde yardımcı olacaktır.

10) Otele depozito veya ön ödeme yapmam gerekli mi?

Birçok otel için bu gerekmez. Ama bazı oteller doluluk oranlarına göre kredi kartınızdan rezervasyonunuzu kesinleştirmek için kredi kartınızdan bir ön ödeme alabilir. Bu Otellerin rezervasyon koşullarında açık bir şekilde belirtilmiştir. Lütfen rezervasyonunuzu yapmadan önce buna bakınız.

12) Yapmış olduğum rezervasyonu iptal edebilir miyim yada değiştirebilir miyim?

Bu mümkündür. Bunu Hotelmanya.com üye olarak yapabilirsiniz. Her otelin ve odalarının rezervasyon iptal koşulları farklılık gösterebilir. Rezervasyon iptali ve değişikliği öncesinde rezervasyon iptal koşullarını gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

13) Rezervasyonumu iptal edersem bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Zamanında (ücretsiz iptal) iptal edilen rezervasyonlardan dolayı bir iptal ücreti ödemezsiniz. Ama rezervasyonu geç iptal ederseniz her otelin  odaları için uyguladığı koşullar farklıdır. Bunun için rezervasyon koşullarını inceleyiniz.

14) Çocuklar için odaya ek yatak, bebek yatağı alabilir miyiz?

Odada yer olması durumunda bu mümkündür. Böyle bir talebinizin olması halinde özel istekler de ve otele girişten önce  otele bildirmenizi tavsiye ederiz

15) Çocuklar için fazladan bir ücret ödeyecek miyim?

Çocuklar için her otelin fiyat koşulları farklıdır. Bazı otellerde örneğin çocuklar ücretsiz,bazılarında 0-6 yaş ücretsiz,bazılarında 1.çocuk ücretsiz 2.çocuk ücretlidir. Çocuklar için yatak ve ek ücretler rezervasyon fiyatı içinde değildir. Bunu otelin rezervasyon koşullarında görebilirsiniz. Bakmanızı tavsiye ederiz.

16) Odaya ek yatak için fazladan bir  ücret ödeyecek miyim?

Eğer odaya ek yatak talebiniz olması halinde bu genelde ücrete tabidir. Ek yatak'ta kalacak kişinin çocuk ve ya yetişkin olması halinde fiyat değişik olabilir.

17) Otele giriş zamanından önce varsak odaya giriş yapabilir miyiz?

Otelin odaya giriş ve çıkış saati sayfasında belirtilmiştir. Buna rağmen eğer yer varsa otel size yardımcı olabilir. Yer olmaması halinde odaya giriş saatine  eşyalarınızı resepsiyona bırakabilirsiniz.

18) Fiyatlar kişi başına mı oda başına mı geçerli?

Fiyatlarımız oda başına ve kalacağınız gün sayısı toplam ücretidir.

19) Otel evcil hayvan kabul kabul eder mi?

Her otel evcil hayvan kabul etmez.Evcil hayvan kabul eden otelleri sol taraftaki kutucuklarda evcil hayvan dostu otelleri işaretlemeniz durumunda görebilirsiniz.
HotelManya.com
Copyright © 2018 hotelmanya.com All rights reserved.