YÜKLENİYOR

Hakkımızda

Sitemiz Beta asamasindadir.


Türkiye'nin otel, tatil yorumları ve rezervasyonlari sitesi Hotelmanya.com 2012 yılında Türk turizminin gözbebeği Antalya'da turizm otelcilik ve internet teknolojisi konusunda deneyimli, uzman, işini severek yapan bir ekip tarafından kurulmuştur.


Amacımız sade, anlaşılır websitemiz ile ülkemizin her bölgesinde, her şehrinde, her yöresinde oteller ve diğer konaklama tesislerini site ziyaretçilerine tanıtmak ve sizlere Türkiye'nin en iyi ve guvenilir platformu üzerinden en iyi fiyata rezervasyon imkanı sağlamak.


Hotelmanya.com üzerinden yaptığınız rezervasyonlarda siz misafirlerimiz ödemenizi direk rezervasyon yaptırdığınız tesise yaparsiniz.


Hotelmanya.com olarak hizmetimiz ücretsiz olup, sizlerden hiçbir şekilde rezervasyon ücreti vb ücret talep etmez.


MİSYONUMUZ


Gerek iş gerek tatil amaçlı seyahatlarinizda en iyi konaklama seçeneklerini farklı yönleriyle karşılaştırıp en uygun fiyat garantisiyle birkaç dakika içerisinde yer ayırtmanıza imkan sağlamak,Konaklama tesisleri ile sitemiz ziyaretçileri arasında bir köprü görevi üstlenmektir.


VİZYONUMUZ


Hotelmanya.com olarak sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sade tasarım, anlaşılır, kullanıcı dostu bilgilendirici bir internet sitesi sunma hedefindeyiz.

Türkiye'nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine küçük özel işletmelerden, büyük beş yıldızlı otellere kadar farklı konaklama tesisleri ile çalışmak ve her bölgeden, her kategoriden en uygun fiyatlarla kolay rezervasyon yapabilen, memnuniyet odaklı bir rezervasyon sistemi altyapısını sağlamaktır.


Hotelmanya.com Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) 70535 no'lu üyesidir.

     Vergi dairesi: Üçkapılar Vergi Dairesi (ANTALYA)

Vergi numarası: 8760390516

HotelManya.com
Copyright © 2018 hotelmanya.com All rights reserved.